Letras de Noizy - Grande | BUMBABlog

Letras


Letras de Grande de Noizy

Más letras de NoizyNjifem si I pari, Erdha me ferrari,
Me pa Se cka bagazhi - shoki t'hik zari,
Rrethohem me mangupa - zdin Se cka Esht tuta,
Shokt smun mi prek - Se shokt I Kam krejt cuba,

ndezi puron si Kur nkuba,
Eci vec me tufa,
Mos kalo ka terri se Jan cunat me kapuca,

Statusin smund ma mrrin kta,
Vec se I bojn do rrima,
E kalumja ime ktyne Ju duket sikur nfilma,

Skena dashni per Ju chi chi man,
Skena dashni per Ju bitchy man,
Ditet e sotit djemt ma zi se femrat e kqia batty man,

Jam zon private - privat jet,
Kta mlypin ntok? Une jam te ret,
Kur mbojn si tfort a Ku Ku me det,
Kta Po lypin pun? And I'm the chef,

Chorus:
Grande - bitch you looking at a star call me Grande,
24 plus 7 I am grinding,
Grupin tem grupin tem thirre grande,
Sille kan dush coz Ima bun dem,

Grande - nuk boj kong por boj vepra call me Grande,
24 plus 7 I am grinding,
Grupin tem grupin tem thirre grande,
Sille kan dush coz Ima bun dem,

Noizy Rap ll:
Ju Munoni me bo karrier ndersa une jam kthy ne brand,
Un nuk e djeki moden permas mu moda m'djek cdo hap,
Nese Ti Nuk Ke ni per ne do te thot Qe nuk Ke ec me kohen,
Normal ti Ke ni per ne Dhe normal ti e din ca bohet,

Kom fansat e flakt grupin e flakt,
Biles dhe inaxhit I Kam te flakt,
Xhepat e mushem Jan plot e per plot,
Sa po derdhen per toke per toke per tok,

Cunat hyn mren - nihet prezenca qe dikush Po vjen,
Cunat dun ven - silli do Shishe se femnat Po dehen Sonte nuk flejm,
Nisna per Plazh masi Ta djegim me 30 vet,
Me 30 vet,

porosisin 10 Shishe Dhe hapin 2,
Kta e bojn per pordh kta e bojn per sy,
Na kur jena nclub e bojm me ra shi,
And we smoke that ganja up in the VIP
Noizy Grande 52451 2253510

Comentarios