Letras de Noizy - Number One | BUMBABlog

Letras


Letras de Number One de Noizy

Más letras de NoizyS'asht veshtir Kjo me u pa Jena njo Jena njo,
Grupet Tjera shkojn e vin shok
Na kem ardh me nejt gjithnon,

Bang bang bang deri Sa t'shterohet,
Sonte jam Bo dras Edhe mendja nuk em lodhet,
Ca ca ca ca ke qe shef ashtu?
Jeta ime boj ca du sonte kam mu Bo dru,

Kam pare n'xhep kurr nuk mbaj kulet,
Topi aq I madh sa qe nuk kam Ku e mcef,
Fuck it ca Po shef I ball se kam qef,
I ball se I can fucking ball are you death,

Ke ngju un kam sukses don mem pa hajd nkocert,
Volumin n'maksimum Aboom on the set,
Turmat m'vin permas krejt durt nalt.
Makinat jan gati like gaz gaz gaz,

Shpejtsi maksimum adrenalina krejt nkulm,
Kur cunat jan n'sken digjet veni bohet shkrum,
Kta krejt krejt na dojn dhe pse shumica nuk thojn,
Por un sja marr per tmadhe sepse zinjon krejt e ngjojn

Chorus :
Number 1 - still in the building,
World wide gang banging,
We still in the building

Noizy rap 2:

Ku ka ma Mir se Kur noizy hyn ktu,
Vemendja esht knej Kur noizy Hyn ktu,
Kur ka ma Mir Kur noizy Hyn ktu,
Atmosfera ndrrohet Kur noizy Hyn ktu,

Stili Sa u ndrru - e boj Edhe qishtu,
nuk ju doli e para? Haah
But Ima kill it Edhe kshu,

Its that boy Zin ai Voci Prej dibre,
Shum adrenalin KUR je me mu n'sendile,
Treshat n'hava perinati inacive,
Fuck them for life they know how We do it,
How we do it - they know how we do it - how we do it,

Chorus :
Number 1 - still in the building,
World wide gang bang,
We still in the building

A Po merzitesh se kam ardh?
A ke harru se si kam ardh?
Tash jam ma nalt se krejt... 😉
hala skam bo Kurgjo,

Reputacioni gangsta - arsimin shkolla rruges,
I Kam do cuna qe sja kan haberin tutes,
Dukna fresh per Cdo dit per cdo nat,
Kam Njerz apostafat gati per me Bo mekat,

Telefoni ring ring dora plot me bling bling,
Nqaft kam 100 makinat jan krejt 100,
Ska dyshim OTR number 1
We Money with the team deri sa t'prekin n'tavan

Like bye bye bye Ku je Jemi pa?
Jena n'stratosfer dhe hala Po shkojm terma,
Qellimi im nuk ka pik nuk ka fund,
Jam dizajnu per me Bo ca ti nuk Mund,
Noizy Number One 52451 2253511

Comentarios